Δήμητρα Παπαμίχου - Διατροφολόγος - Πριν αποφασίσουμε αν ένα προϊόν είναι πιο “υγιεινό” ή έχει λιγότερες θερμίδες καλό είναι να ρίξουμε μια ματιά στα συστατικά και τη διατροφική δήλωση🧐 . Το νόημα
ΝΑ ΤΟ ΦΑΩ; Αντικειμενική κριτική για τη διατροφή και τη δίαιτα από διαιτολόγους/διατροφολόγους.: Κριτική: Πτι Μπερ Παπαδοπούλου, Κανονικά και Ολικής Αλέσεως. Ένα μπισκότο όχι ιδιαίτερα βλαβερό ούτε όμως και θρεπτικό.
![Σπιτικό παγωτό βανίλια χωρίς ζάχαρη (χαμηλό σε θερμίδες, υδατάνθρακες & χωρίς αβγά) - Mothersblog.gr Σπιτικό παγωτό βανίλια χωρίς ζάχαρη (χαμηλό σε θερμίδες, υδατάνθρακες & χωρίς αβγά) - Mothersblog.gr](https://imgmothers.bbend.net/img/320/max/82/2020/05/12/pagoto-santouits-me-mpiskota-pti-mper.jpg?t=jfR01_d-6-k2M5gHbsCduw)